Ürünlerimiz
Hedef Rulman
 Sayın Müşterilerimiz;
Hedef Rulman kuruluşundan bu yana deneyimli personeli ile rulman sektöründe sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Firma profilimize ve hizmetlerimiz sayfalarımıza bakınız.
Bize Ulaşmak için:
Telefon : (0212) 256 63 55
(0212) 256 37 35
(0212) 256 35 64
Fax : (0212) 256 39 37
E-mail : hedef@hedefrulman.com
 

Bu Bölümde rulman çeşitlerimizi bulabilirsiniz. Rulman çeşitleri için tıklayınız.
Hedef Profil
Hedef Rulman Mak. Hırd. Ltd. Şti. kuruluşundan bu yana deneyimli personeli ile rulman sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır

Firmamız sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını gelişen teknolojik imkanlardan yararlanarak en kısa zamanda en iyi ürünler ve en makul fiyatlarla karşılamak temel prensibidir.

Faaliyetlerimiz, sanayinin vazgeçilmezlerinden olan rulman ve ekipmanlarının Türkiye pazarında gerek yurt içi pazarlama, gerekse yurt dışı ithalatı ile ihtiyaç olan her markanın en kısa sürede temin etmektir.

Amacımız ithal ettiğimiz stoğumuzla daha başarılı hizmet sağlayarak Türkiye ekonomisinde aktif bir şekilde yer almak. Bu güne kadar olduğu gibi bugünden sonra da hayatı, birlikteliğimizi ve işbirliğimizi devam ettirmektir.


Hedef Rulman Mak. Hırd. Ltd. Şti.
 
Copyright (C) 2004-2005 Hedef Rulman Mak. Hırd. Ltd. Şti., Bütün Hakları Saklıdır.
Contact Webmaster
 
 
Ana Sayfa Profilimiz Ürünlerimiz Stoklarýmýz Stoklarýmýz Bize Ulaþýn Bize Ulaþýn Hizmetlerimiz For English Harita Üzerinde Yerimiz